Sveučilište u Splitu
Ekonomski fakultet

Osnovni podaci o seminaru za turističkog vodiča

Ekonomski fakultet u Splitu na temelju rješenja Ministarstva turizma organizira i provodi seminar za polaganje stručnog ispita i stručni ispit za Turističke vodiče za područje Splitsko dalmatinske Županije.

Navedeni seminar i ispit organiziraju se i izvode temeljem odredbi Zakona o pružanju usluga u turizmu (N.N. 68/07), Pravilnika o stručnom ispitu za turističke vodiče i ispitnom programu za turističke pratitelje (N.N. 50/08).

OBAVIJEST POTENCIJALNIM POLAZNICIMA SEMINARA ZA TURISTIČKE VODIČE:

Sljedeći ciklus seminara i ispita za turističkog vodiča planira se u studenom 2015. godine.

Prijave će biti kroz listopad 2015.

Pratite naše web stranice za ažurirane podatke!

OBAVIJEST "STARIM" POLAZNICIMA SEMINARA ZA TURISTIČKE VODIČE:

Svim starim polaznicima (upisani na seminar za turističkog vodiča prije 2015. godine) rokovi za završetak su istekli.

Za sve dodatne informacije i mogućnosti pogledajte Odluke u dijelu "Pravni okvir" u meniju sa lijeve strane ekrana ili se javite Tajnici ispitne komisije Marini Tudor.

Za detaljne informacije vezane uz seminar i stručni ispit za turističkog vodiča pratite MENU sa lijeve strane Vašeg ekrana (ispod naslova Turistički vodiči)!

Prijava u sustav

korisničko ime: