Novosti - Izdvojeno

Izdvojeno

Otvorene prijave za Studentski poduzetnički inkubator

6. studenog 2018. | Izdvojeno, Natječaji

Na Ekonomskom fakultetu u Splitu djeluje Studentski poduzetnički inkubator za studente Sveučilišta u Splitu. Program je sada otvoren za četvrtu generaciju polaznika. Ciljne skupine su studenti i diplomanti koji razvijaju vlastite poduzetničke ideje.  SPI polaznicima kroz različite edukacije i radionice pruža uvid u proces realiziranja poduzetničke ideje te pomaže u područjima marketinga, financija i upravljanja.

Što članovi dobivaju?

➔     Korištenje tehnički opremljenog coworking prostora za sve članove inkubatora

➔     Mentorska podrška u razvoju poslovnih modela i projekata

➔     Edukacije i radionice

➔     Networking eventi

➔     Poslovno savjetovanje

➔     Pohađanje Student Business Academy programa

➔     Podrška i priprema za nacionalna i međunarodna natjecanja

Prijave za polaznike SPI-a trenutno su otvorene te traju do 18.11.2018.  Svi zainteresirani studenti mogu se prijaviti na službenoj stranici SPI-a: http://spi.efst.hr/prijava/
Polaznici koji prođu proces selekcije temeljem zaprimljenih prijava, idu na individualnu procjenu i orijentacijski razgovor nakon čega s kolegama započinju poslovne edukacije. Svim članovima biti će osigurana mentorska podrška putem SPI platforme za vrijeme i nakon razvoja njihovih poslovnih modela.

Informacije o budućim aktivnostima možete pratiti na našoj Facebook stranici SPI-a te na službenoj web stranici.

Budi i ti dio splitskog Studentskog poduzetničkog inkubatora!