Novosti - Izdvojeno

Izdvojeno

Agilni marketing - gostujuće predavanje

5. prosinca 2018. | Izdvojeno, Događanja

Pridružite nam se na radionici „Agilni marketing“, koja se održava sljedeći ponedjeljak, 10.12. od 16 do 18 sati, u dvorani 5 na Ekonomskom fakultetu u Splitu. Radionicu će održati Sandra Kecman, menadžerica digitalnog marketinga u međunarodnoj tvrtki Bisnode u Sloveniji te predavačica i mentorica na GEA fakultetu u Ljubljani.

Radionica obuhvaća upoznavanje s pojmom agilnog marketinga, te korištenja agilnog marketinga s Kanban i Scrum metodom. Cilj radionice je približiti agilni marketing sudionicima te ih upoznati s procesom koji će im omogućiti da brzo, učinkovito i spremno reagiraju na učestale promjene u poslovanju. Više informacija možete pronaći na Facebook poveznici.

Broj sudionika je ograničen na 30, stoga se potrebno prijaviti putem ovog LINKA.