Novosti - Izdvojeno

Izdvojeno

Ekonomski fakultet u Splitu postao prva visokoobrazovna institucija iz RH koja sustavno izvještava o društvenoj odgovornosti u sklopu PRME inicijative

2. rujna 2019. | Izdvojeno

Ekonomski fakultet u Splitu postao prva visokoobrazovna institucija koja je postala napredna članica inicijative Principles of Responsible Management Education (PRME) koju je osnovao UN na temelju principa ciljeva održivog razvoja (Sustainable development goals). PRME incijativa ukupno broji više od 800 visokoobrazovnih institucija iz ekonomije i srodnih područja. Napredni članovi su dužni svake dvije godine objaviti izvješće o ispunjavanju ciljeva zacrtanih PRME inicijativom. Predajom izvješća u srpnju 2019. godine, Ekonomski fakultet u Splitu je postao prva visokoobrazovna institucija iz RH koja izvještava o ispunjavanju ciljeva zacrtanih PRME inicijativom, a koji su prilagođeni prema politici društvene odgovornosti Ekonomskog fakulteta u Splitu.

Više informacija na poveznici: https://www.unprme.org/participation/view-participants.php?partid=4228