Novosti - Izdvojeno

Izdvojeno

Kako koristiti kredit za financiranje poslovanja?

12. studenog 2019. | Izdvojeno, Događanja

U sklopu Global Entrepreneurship Week 2019, u petak 22.studenog od 10:00 do 13:00 sati održati će se HBOR-ova radionica

SEDAM KORAKA DO KREDITA
ili
KAKO KORISTITI KREDIT ZA FINANCIRANJE POSLOVANJA?

Radionicu vodi voditeljica područnog ureda Hrvatske banke za obnovu i razvoj (HBOR) za Dalmaciju, gđa. Mira Krneta.

Cilj radionice je prenijeti znanja i vještine potrebne za natjecanje, pregovaranje i korištenje kredita, kao i lakše razumijevanje procesa traženja i odobrenja kredita kao izvora financiranja rasta i razvoja poslovanja novih i postojećih poduzetnika. Namjera HBOR-a je ovakvim radionicama jačati financijski potencijal poduzetnika u različitim fazama poduzetničkog projekta s naglaskom na poduzetnike početnike te upoznavanje s kreditnom aktivnošću i programima HBOR-a. Polaznici radionice upoznati će se s procedurom podnošenja kreditnog zahtjeva kroz pripremu i obradu potrebne dokumentacije.

Radionica je ograničena na 20 polaznika, pa molimo zainteresirane da se prijave na sljedećem LINKU