Novosti - Izdvojeno

Izdvojeno

Global Entrepreneurship Week Split 2019

18. studenog 2019. | Izdvojeno, Događanja

Global Entrepreneurship Week je manifestacija koja se održava jednom godišnje diljem svijeta, a služi proslavi poduzetništva, inovativnosti i kreatora poslova koji pokreću startup-e i provode ideje u stvarnost, potiču ekonomski rast i šire blagostanje svoje zajednice. Tijekom jednog tjedna u mjesecu studenom svake godine, GEW inspirira ljude kroz lokalne, nacionalne i globalne aktivnosti da istraže svoje potencijale kao poduzetnika i inovatora.

GEW se dosad proširio u preko 160 zemalja diljem svijeta te se ove godine održava 18.-24.studenog 2019.

Ove će se godine navedena manifestacija održati u Splitu četvrtu godinu za redom u organizaciji Studentskog poduzetničkog inkubatora Ekonomskog fakulteta.

U sklopu Global Entrepreneurship Week Split programa imat ćete priliku sudjelovati u edukativnim predavanjima, radionicama, panel diskusijama, networking eventovima i 24-satnom Hackathon natjecanju pod nazivom Smart City Challenge, koje će održati domaći i inozemni vanjski stručnjaci.

Kompletan GEW SPLIT 2019 PROGRAM možete popratiti na sljedećem linku:

Više o predavanjima pročitajte u članku na portalu Split Tech City.