Novosti - Izdvojeno

Izdvojeno

Poziv svim studentima na sudjelovanje na konferenciji WIRE 2020!

30. listopada 2020. | Studij, Izdvojeno, Razno, Događanja
Poziv svim studentima na sudjelovanje na konferenciji WIRE 2020!

Pozivaju se studenti da iskoriste jedinstvenu priliku te besplatno sudjeluju na online međunarodnoj konferenciji WIRE 2020 u organizaciji Ekonomskog fakulteta u Splitu, a povodom Hrvatskog predsjedanja Vijećem EU 2020., uz potporu Europske komisije, Generalne uprave za istraživanje i inovacije te relevantnih državnih tijela: Ministarstva znanosti i obrazovanja, Splitsko-dalmatinske županije i Grada Splita. Kroz svoje sudjelovanje na konferenciji čut ćete predavanja i diskusije vrhunskih europskih stručnjaka iz znanosti i prakse, a vezano uz rezultate istraživanja, inovacije i regionalni razvoj. Zbog trenutne epidemiološke situacije, konferencija će se održati online.

Iskoristite sve mogućnosti koje Vam fakultet nudi!

Registrirajte se besplatno na www.wire2020.eu/Registration

Svi detalji o konferenciji dostupni su na https://wire2020.eu/

Tjedan inovativnih regija u Europi (WIRE) glavni je forum za europske politike povezane uz inovacije i regionalni razvoj. Ova godišnja međunarodna konferencija služi kao platformu za kreatore politike, javna tijela, centre znanja i poduzeća za raspravu o istraživanjima i inovacijama (R&I), izazovima i mogućnostima u europskim regijama, s izravnim pogledom na trenutne i buduće programe financiranja EU-a. Konferencija je otvorena i za zainteresiranu javnost.