Novosti - Izdvojeno

Izdvojeno

Radionica: "Asertivnost - ključ uspješne komunikacije"

17. veljače 2021. | Razno, Događanja
Radionica: "Asertivnost - ključ uspješne komunikacije"

Ured za upravljanje karijerama Sveučilišta u Splitu organizira online radionicu u skopu 14. Tjedna psihologije na temu ''Asertivnost: ključ uspješne komunikacije''.

Asertivnost nam pomaže da zadržimo i učvrstimo naše samopoštovanje te u mnogim situacijama dobijemo ono što želimo. Isto tako, omogućava nam izgradnju zdravih odnosa s drugim ljudima, povećava sposobnost suočavanja sa sukobima i kritikom, razvija toleranciju i omogućava da konstruktivno reagiramo na tuđu ljutnju. Kroz teorijski i praktični dio radionice studenti će imati priliku osvijestiti svoj stil komunikacije te uvježbati pojedine tehnike asertivne komunikacije.

Radionica će se održati u petak, 19.02.2021. u 13-14 h u putem platforme MS Teams.
Broj sudionika je ograničen te je obavezna prijava preko mail adrese savjetovanje@unist.hr

Ukoliko ste zainteresirani, pogledajte i ostala zanimljiva događanja u programu Tjedna psihologija na linku