Novosti - Izdvojeno

Izdvojeno

WordPress radionica

11. siječnja 2021. | Izdvojeno, Događanja

Želiš pokrenuti vlastiti blog ili pak jednostavnu web stranicu za projekt ili poduzetnički pothvat?

U sklopu ciklusa radionica „Grow Your Skills“, organiziramo WordPress radionicu.

Radionica se izvodi u dva dijela:
18. siječnja 2021., 18:00 - 20:00h
21. siječnja 2021., 9:00 - 11:00h

Radionicu će održati Diana Šperanda iz tvrtke Five.

Kroz ovu radionicu usvojiti ćete osnovne pojmove WordPress-a, shvatiti logiku rada CMS-a, te ćete nakon nje moći primjeniti naučene koncepte izrade web stranica. Radionica je namijenjena početnicima.

Radionica je ograničena na 20 polaznika, a prijaviti se možeš putem linka:

Svi polaznici koji uspješno prođu kroz sve radionice, dobiti će potvrdu o pohađanju.

Polaznicima radionice će biti poslana Zoom poveznica na email dan prije njenog održavanja.
___________________________________________________________________________
Ciklus radionica „Grow Your Skills“ izvode Poduzetnički centar Split i Studentski poduzetnički inkubator pod pokroviteljstvom Grada Splita. Projekt je namijenjen studentima i mladima neovisno o njihovom obrazovanju, a usmjeren je na stjecanje dodatnih vještina i kompetencija mladih na području poduzetništva i tehnologije. Kroz 6 tjedana radionica i 8 obrađenih tema, mladi će imati priliku razviti dodatne vještine i kompetencije u području osobnog i profesionalnog razvoja što će im pomoći pri konkurentnosti na tržištu rada.