Novosti - Natječaji

Student Duje Petričević osvojio drugo mjesto na Accounting Battle

2. travnja 2021. | Izdvojeno, Razno
Student Duje Petričević osvojio drugo mjesto na Accounting Battle

Naš student 1. godine sveučilišnog diplomskog studija Poslovne ekonomije, smjer Računovodstvo i revizija DUJE PETRIČEVIĆ osvojio je visoko, drugo mjesto na natjecanju "Accounting Battle" koje već treću godinu organizira tim Računovodstvo i financije studentske udruge eSTUDENT, a u kojem studenti imaju priliku pokazati svoje znanje i upoznati se s tvrtkama iz struke.

Nadamo se da će ovaj uspjeh biti poticaj i ostalima da se prijavljuju na ovakva natjecanja, jer kao što je Duje komentirao: “Mislim da su ova tri kruga natjecanja bila jedan raznovrstan miks znanja i izazova koji će nas danas sutra dopasti tijekom rada u računovodstva”. Iskoristite prilike koje vam se nude! Duje, čestitke od srca tebi kao i tvojoj mentorici prof. Branki Ramljak.

Detalje ove lijepe priče pročitajte OVDJE