Novosti - Oglasi

Oglasi

Master’s Program in Economic and Public Policy (PEPP), University of Tsukuba, Japan

9. siječnja 2017. | Oglasi
Poštovani,

ovim Vas obavještavamo o mogućnosti prijave na diplomski program u području ekonomije i javne politike, a koji provodi Sveučilište u Tsukubi u Japanu. Program je namijenjen mlađim zaposlenim osobama sa završenim preddiplomskim studijem i radnim iskustvom u kreiranju politika, uz priložen dokaz o dobrom poznavanju engleskog jezika.

Program nudi dva smjera: 1) ekonomija i 2) područje javnih politika – političke znanosti, međunarodni odnosi i sociologija.

Za osobe primljene u program postoji i mogućnost stipendiranja, što uključuje pokriće sljedećih troškova:

- povratnu aviokartu
- troškove nastave
- naknadu za pokriće osnovnih životnih troškova
- zdravstveno osiguranje
- ostale troškove programa.

Rok za prijavu je 28. veljače 2017. godine.

U privitku Vam dostavljamo letak i informacije o programu, a sve ostale detaljne informacije mogu se pronaći na sljedećoj mrežnoj stranici: http://pepp.hass.tsukuba.ac.jp/admission/.

Srdačan pozdrav,
Petra Reiner