Novosti - Oglasi

Oglasi

Natječaj za Erasmus+ studijski boravak u a.g. 2020/2021. na Ekonomski fakultet u Sarajevu - produžen rok za prijavu

26. ožujka 2020. | Oglasi

Sveučilište u Splitu raspisalo je Natječaj za dodjelu financijske potpore studentima za odlazak na ERASMUS+ studijski boravak u a.g. 2020/2021. na Ekonomski fakultet u Sarajevu.

Rok za prijavu je 25. ožujak 2020.g.. - novi rok za prijavu 24. travanj 2020.g..

Student koji se želi prijaviti na Natječaj treba:

- pažljivo pročitati Tekst natječaja i vezane dokumente ,

- pažljivo proučiti sadržaj mrežnih stranica Fakulteta "Mobilnost studenata"

- pažljivo pročitati pripadajuće članke (od 143. do 159.) Pravilnika o studijima i sustavu studiranja na EFST-u

- proučiti sadržaj mrežne stranice Ekonomskog fakulteta u Sarajevu i preliminarno odabrati kolegije do minimalno ukupno 20 ECTS bodova odgovarajuće razine studija (prediplomske ili diplomske) te ih naznačiti u prijavnom obrascu Natječaja,

- period boravka u prijavnom obrascu naznačiti prema podatku naznačenom u akademskom kalendaru institucije domaćin za a.g. 2020/2021.,

- na standardiziranom obrascu Fakulteta zatražiti odobrenje prijave za studentsku mobilnost i osobno ga dostaviti ERASMUS+ koordinatorici Fakulteta, Danijeli Coppola, zajedno s kompletiranom natječajnom dokumentacijom.

Nepotpuna i netočno popunjena natječajna dokumentacija bit će odbijena.

Za dodatne informacije i eventualne nejasnoće, nakon pažljivo proučenog naznačenog sadržaja, studenti se mogu obratiti ERASMUS+ koordinatorici Fakulteta, Danijeli Coppola, Aneks zgrade Fakulteta, kabinet br. 237 ili na email: dcoppola(na)efst.hr .

Uskočite u avanturu zvanu MOBILNOST!

Pokrenite se, studirajte, upoznajte, putujte, zabavljajte... širite vidike, životno se obogatite!

Iskoristite priliku i provedite period studija u inozemstvu tijekom kojeg ćete steći nova znanja i vještine, testirati svoje sposobnosti života u novim uvjetima, putovati, upoznati nove ljude i kulture, zabaviti se. Mogućnosti su mnoge, a iskustvo provedeno na mobilnosti je neprocijenjivo. Izazovite se!