Novosti - Oglasi

Oglasi

ESN Split - regrutacija novih članova

27. listopada 2020. | Razno, Oglasi

ESN Split je udruga koja pomaže dolaznim i odlaznim studentima tijekom njihove razmjene. Moto udruge je "Studenti pomažu studentima". Trenutno su u potrazi za novim članovima, između ostalog traže vodiča za putovanja.

- Voliš putovanja?
- Imaš licencu vodiča?
- Svoja putovanja voliš zabilježiti kroz fotografiju?
- Aktivan/na si na društvenim mrežama?
- Želiš upoznati ljude iz cijeloga svijeta?

Ako se pronalaziš u ovom opisu, ti si prava osoba za njih. Svoju prijavu pošalji putem obrasca na poveznici:

Biti članom organizacije ESN velika je prilika za osobni napredak na području tolerancije, uključenosti, multikulturalnosti te internacionalnosti. Imajući na umu da je udruga Erasmus Student Network Hrvatska dvaput proglašena najboljom ESN zemljom u Europi, ovakva se prilika ne propušta!