Novosti - Razno

Razno

Prijavi se na online edukacijski program “Praktičar socijalnih inovacija”

15. ožujka 2021. | Razno
Prijavi se na online edukacijski program “Praktičar socijalnih inovacija”

Završio/la si ili završavaš fakultet društveno-humanističkog usmjerenja i zanima te kako svoje znanje primijeniti u praksi za dobrobit zajednice? Imaš ideje za super projekt i inovativno rješavanje problema u zajednici, a nisi siguran/a kako to ostvariti? Program ‘Praktičar socijalnih inovacija’ namijenjen je mladima između 21 i 30 godine koji su na završnim godinama studija ili su završili fakultet i trenutno nisu zaposleni u struci. Cilj edukacije je ponuditi osnovna znanja, vještine i stavove koji će humanistima i društvenjacima omogućiti da dizajniraju, razviju i implementiraju socijalne inovacije.

Što ćeš dobiti ovom edukacijom?

• Usavršavanje postojećih i usvajanje novih metoda rada, pristupa problemima, vještina i znanja u području definiranja problema, istraživanja potreba, socijalnih inovacija, design thinkinga, oblikovanja projekta, izrade poslovnog plana itd.
  • Uz teorijska znanja, imat ćeš prilike i razviti jedinstveni prototip/rješenje odnosno socijalnu inovaciju koja odgovara na goruće društvene probleme u suradnji s timom mladih ljudi koji razmišljaju na sličan način kao i ti
  • Priliku za umrežavanje s mladima iz cijele Hrvatske, ali i sa organizacijama civilnog društva, poslovnim sektorom i drugim akterima
  • Aktivnu mentorsku podršku koja uključuje jasnu povratnu informaciju na rad, savjete za poboljšanje i pomoć u oblikovanju socijalne inovacije
  • Potvrdu/certifikat o završetku neformalnog edukacijskog programa

Zvuči kao program za tebe? Klikni za detalje ili pogledaj dokument u prilogu!

Dokumenti za preuzimanje