Novosti - Studij

Studij

Kolegiji na engleskom jeziku u ljetnom semestru - mogućnost izmjene upisa jezika kolegija

20. studenog 2017. | Upisi, Studij

U ljetnom semestru tekuće akademske godine, uz hrvatski, i na engleskom jeziku izvodit će se slijedeći kolegiji:

Preddiplomski studij:
Elektroničko poslovanje
Financijske institucije i tržišta
Financijski menadžment 1
Hotelski informacijski sustavi
Makroekonomija 1
Marketing destinacije
Poduzetničko planiranje
Statistička analiza
Strategije marketinga
Suvremene ekonomske teorije
Uvod u turizam

Diplomski studij:
Europske ekonomske integracije
Makroekonomski menadžment
Marketinška komunikacija
Projektiranje organizacije
Planiranje u makroekonomskim sustavima
Strateški menadžment

Studenti koji umjesto "hrvatske" žele upisati "englesku" verziju navedenih kolegija, mole se da do 20. prosinca 2017.g. u Studentskoj referadi podnesu molbu za izmjenu jezika upisanog kolegija u ISEFu i na Moodle-u.

Potiču se studenti, osobito oni koji se u nastavku studija planiraju prijaviti za studijski boravak u inozemstvu, da upišu kolegij na engleskom jeziku. Opcija upisa kolegija na engleskom jeziku dodatno će se bodovati prilikom prijave za odlazak na studijski boravak. Interakcija sa stranim studentima te korištenje i poboljšanje znanja jezika struke neke su u nizu prednosti upisa kolegija na engleskom jeziku.

Ispiši