Novosti - Studij

Studij

Stručna praksa - Početak obavljanja prakse

31. siječnja 2018. | Studij

Svim studentima koji su akademskoj godini 2017./2018. upisali izborni predmeti Stručna praksa, uz podatke o kontakt osobi u prihvatnoj organizaciji dodijeljeni su i mentori na Fakultetu.

Studenti sada mogu u dogovoru s kontakt osobom u prihvatnoj organizaciji dogovoriti termin obavljanja stručne prakse.

Prije početka prakse potrebno je na stranici https://moj.efst.hr/StudentskaPraksa/ pod izbornikom "Student" unijeti dogovorene datume početka i završetka obavljanja prakse (praksa treba trajati 176 sati odnosno 22 radna dana, prema Pravilniku o stručnoj praksi - 2015)

Nakon unosa datuma moći će se, na istoj stranici, preuzeti i odštampati dokumenti Uvjerenje o pohađanju stručne prakse i Ocjena stručne prakse. Prije početka obavljanja prakse obveza je da se student javi dodjeljenom mentoru na Fakultetu koji mora dati svoj potpis na dokument za Ocjenu stručne prakse. Oba dokumenta studenti trebaju donijeti u prihvatnu organizaciju.

Nakon navedenog student može pohađati stručnu praksu u dogovorenom terminu.

Ispiši