Novosti - Studij

Studij

(ažurirano) Odabir smjera (upis 3. godine) na preddiplomskim studijima

4. rujna 2019. | Upisi, Studij, Izdvojeno

Svi studenti preddiplomskog sveučilišnog studija i preddiplomskog stručnog studija, koji u tekućoj akademskoj godini imaju upisan jedan ili više predmeta s druge godine studija, dužni su na mrežnim stranicama Fakulteta (moj.efst.hr/interno), iskazati svoj interes za upisom željenog smjera u skladu sa svojim upisanim studijem.

Prijave su otvorene u srijedu 04.09.2019.

Nakon zadnjeg ispitnog roka u tekućoj akademskoj godini studenti će biti rangirani u skladu s Ostvarenim brojem bodova tijekom svog dosadašnjeg studija, koji se vrednuje za ovaj upis. Pri tome će biti uzet u obzir i vlastiti iskazani redoslijed odabira jednog od ponuđenih smjerova po odgovarajućem studiju.

Temeljem izračuna ostvarenog broj bodova, studenti će imati mogućnost upisa jednog ili više predmeta s treće godine preddiplomskog studija (tj. upis odgovarajućeg smjera).

Najveći mogući broj studenata po smjeru, odgovara ravnomjernoj raspodjeli svih studenata koji ostvare ovu mogućnost upisa na jednom studiju u odgovarajućoj akademskoj godini, uvećanoj za 10%.

Dokumenti za preuzimanje