Novosti - Studij

Studij

Izbori u Studentski zbor Ekonomskog fakulteta u Splitu

23. listopada 2020. | Studij, Izdvojeno

Raspisani su ponovljeni izbori za Studentski zbor Ekonomskog fakulteta u Splitu, za mandatno razdoblje 2020.-2022.

Izbori će se održati 30. studenog 2020. godine (petak) u vremenu od 08:00 do 20:00 sati na biračkom mjestu Ekonomskog fakulteta u Splitu, Cvite Fiskovića 5 (aula Fakulteta).

Studentski zbor ima onoliko članova koliko je sukladno zakonskoj normi od 15% broja članova Fakultetskog vijeća u širem sazivu, što na dan raspisivanja iznosi 14 članova.

Članove biraju studenti Fakulteta na neposrednim izborima, po postupku propisanom Pravilnikom Studentskog zbora Fakulteta za provedbu izbora te Statutu Studentskog zbora Fakulteta.

Sastav Studentskog zbora mora osigurati ravnomjernu zastupljenost svih vrsta i razina studija različitih studijskih godina na razini Fakulteta.

Dokumente možete preuzeti na stranici Izbora za Studentski zbor Ekonomskog fakulteta.