Novosti - Sve novosti

Sve novosti

GRAD SPLIT - Poziv za dodjelu naknade dijela putnih troškova studentima Erasmus+ studija

7. veljače 2020. | Oglasi

Grad Split objavio je drugi Poziv za dodjelu naknade dijela putnih troškova studentima odabranima za ERASMUS+ mobilnost u svrhu studija u akademskoj godini 2019/2020..

Poziv je dostupan na poveznici

Potvrda o pohađanju/sporazumu/mobilnosti Erasmus+ izdaju kolegice Maja Sumina (EU-partnerske institucije) i Ana Marinović (ne-EU partnerske institucije) u ERASMUS+ Uredu Sveučilišta u Splitu. Grad prihvaća scan verziju potvrde. E-mail kolegica je: ime.prezime@unist.hr .

Ukupna financijska sredstva iz proračuna Grada Splita su ograničena te će se naknade dodjeljivati po principu reda prvenstva do isteka sredstava. Dakle, prednost uz ispunjenje uvjeta imaju studenti koji se ranije prijave na Poziv.