Novosti - Sve novosti

Sve novosti

EasyDNNNews

Best of South-East stipendije Sveučilišta u Grazu i Steiermärkische Sparkasse u a.g. 2021/2022.

13. listopada 2020. | Oglasi

Granice postoje kako bi se pomicale. Proširi vidike u sklopu jedinstvene prilike za studiranje i rad i postani najbolj/i/a na Jugoistoku!

Ako želiš…

• nadograditi znanje stečeno na preddiplomskom odnosno diplomskom studiju prava ili ekonomije
  • steći iskustvo međunarodnog studiranja na jednome od najstarijih austrijskih sveučilišta
  • kombinirati studij s praksom ili obukom u jednoj od najmodernijih bankarskih institucija u Štajerskoj
  • razvijati se i učiti u međukulturalnom okruženju jednog od najvećih studentskih središta u Austriji za vrijeme jednogodišnjeg boravka

Ako pritom ne želiš razbijati glavu razmišljanjem o organizaciji, logistici i troškovima, prijavi se na program koji uključuje:

• mjesečna financijska potpora u iznosu od 750 €
  • oslobađanje plaćanja školarine na Sveučilištu u Grazu
  • intenzivan tečaj njemačkog u sveučilišnom jezičnom centru „Treffpunkt Sprachen“
  • razna društvena i kulturna događanja tijekom cijele godine (ovisno o situaciji s pandemijom)

Prepoznaješ se u gore navedenome?

Prijavi se do 04.12.2020.g.. Sve informacije dostupne su na službenim stranicama Sveučilišta u Grazu.