Novosti - Sve novosti

Sve novosti

Ponuda naprednih ekonomskih predmeta u suradnji s prestižnom europskom institucijom CERGE-EI iz Praga

7. listopada 2021. | Studij, Izdvojeno

Ekonomski fakultet u Splitu dio je „Distance learning“ projekta Zaklade CERGE-EI kojim se specijalizirani, napredni predmeti iz ekonomije nude online s ciljem jačanja ekonomskog obrazovanja u regiji. Predavači ovih predmeta imaju sjedište u Pragu na prestižnoj instituciji CERGE-EI (Center for Economic Research and Graduate Education - Economics Institute) te su visoko kvalificirani, a nastava se odvija na engleskom jeziku. Nastava će se pratiti iz dvorana Ekonomskog fakulteta u Splitu uz podršku EFST profesora te će početi 1. studenog 2021.

Predmeti koji se nude u zimskom semestru su:

Sudjelovanje na ovim predmetima je besplatno za studente, a rok prijave je 15. listopada 2021. godine. Svi detalji navedeni su na web stranici Fakulteta.

Ovom kratkom obavijesti i uputom, potičemo Vas da iskoristite ovu izrazito atraktivnu mogućnost kako bi svoja temeljna znanja obogatili dodatnim znanjima i iskustvima iz međunarodnog okruženja te ojačali svoju komparativnu prednost na tržištu rada.

Ne propustite prilike koje Vam se nude tijekom studija!

Za dodatne informacije kontaktirajte nas putem e-maila cjelozivotno@efst.hr ili putem telefona +385 21 430 651.