Novosti - Sve novosti

Sve novosti

Praćenje karijernih kretanja diplomiranih studenata EFST-a

9. listopada 2018. | Izdvojeno

Poštovani i dragi bivši studenti,

Vaš i Naš Ekonomski fakultet u Splitu je trenutno u procesu domaće reakreditacije koju provodi Agencija za znanost i visoko obrazovanje (AZVO) te postupuku stjecanja prestižne međunarodne akreditacije EPAS koju dodjeljuje međunarodno udruženje European Foundation for Management Development (EFMD).

Jedan od zahtjeva obaju akreditacijskih postupaka je aktivno praćenje karijera bivših diplomiranih studenata. Trenutno smo bez aktivne službe putem koje bismo pratili karijerno kretanje bivših studenata, ali je u planu njeno skoro uspostavljanje putem financiranja kroz jedan europski projekt. U međuvremenu Vas molimo da izdvojite 3 minute Vašeg vremena te da nam pomognete ispunjavanjem ove kratke ankete kako bismo dobili neke informacije o Vašim karijernim napredovanjima od dana kada ste uspješno završili diplomski studij.

Anketi možete pristupiti na sljedećem linku:

Unaprijed se zahvaljujemo na pomoći, susretljivosti i suradnji!

Prof.dr.sc. Maja Fredotović
Dekanica