Novosti - Upisi - Pregled

Pregled

EasyDNNNews

Otvoren je drugi krug odabira mentora pri izradi završnih, stručnih, istraživačkih (1 i 2), diplomskih radova i poslovnih projekata

10. veljače 2021. | Studij

Dana 10.02.2021 otvaren je drugi krug odabira mentora pri izradi:

• Završnog rada na preddiplomskom sveučilišnom studiju
  • Poslovnog projekata i Završnog rada na preddiplomskom stručnom studiju
  • Istraživačkog rada I, Istraživačkog rada II i Diplomskog rada na diplomskom sveučilišnom studiju
  • Sručnog rada i Završnog rada na specijalističkom diplomskom stručnom studiju

Studenti koji imaju od prethodne akademske godine potvrđeno mentorstvo ne trebaju birati novog mentora.

1) Prvi ciklus odabira je završio.

2)

Drugi ciklus odabira mentora odnosi se na studente kojima u prethodnom ciklusu mentor nije dodijeljen.
Oni mogu, na mrežnim stranicama Fakulteta (MOJ EFST), izvršiti rangiranje mentora kojima je ostalo slobodnih mjesta.

Na mrežnim stranicama Fakulteta oglašavaju se imena nastavnika kod kojih je ostalo mjesta za mentoriranje radova nakon prvog ciklusa odabira mentora. U skladu s tim, studenti koji nisu odabrali mentora imaju mogućnost najkasnije do 26. veljače tekuće akademske godine na mrežnim stranicama Fakulteta predložiti pet (5) potencijalnih mentora redoslijedom preferencija od 1 do 5.

Svim studentima će se dodijeliti mentor uvažavajući:

1. nepopunjena mjesta za mentoriranje.
  2. izraženi redoslijed preferencija
  3. ponderirani prosjek, tj. uspješnost njihovog dotadašnjeg studiranja.

3)

Nakon provedenog postupka drugog ciklusa, u roku od 15 dana objavljuje se konačni popis svih studenata s dodijeljenim mentorima. Studenti se mentoru mogu javiti u okviru konzultacija/elektroničkom poštom za daljnji postupak prijave teme/izrade  rada, u skladu s Pravilnikom o studijima i sustavu studiranja Ekonomskog fakulteta u Splitu.