Novosti - Covid19

Dodatni termin za cijepljenje protiv Covid-19 za studente

25. svibnja 2021. | Covid19 info, Izdvojeno
Dodatni termin za cijepljenje protiv Covid-19 za studente

Zbog spriječenosti neki studenti nisu mogli doći u prošlu subotu na cijepljenje protiv Covida 19 te se stoga organizira dodatni termin i to u subotu 29. svibnja 2021. godine. Termin za studente Ekonomskog fakulteta u Splitu je u 10:15 h.

Podsjećamo, cijepljenje je organizirano u Spaladium Areni (Ul. Zrinsko-Frankopanska 211, Split).

Studenti sa sobom trebaju donijeti zdravstvenu iskaznicu ili putovnicu ukoliko nemaju zdravstveno osiguranje u RH. Strani studenti trebaju ponijeti europsku iskaznicu ili putovnicu. Cijepljenje će se realizirati cjepivom Comirnaty(Pfizer).

Napomene:

• Studenti koji su preboljeli Covid-19, a nije im prošlo 3 mjeseca od završetka bolesti neće se cijepiti.
  • Studenti koji su preboljeli Covid-19 a prošlo im je od 3-6 mj od završetka bolesti cijepit će se samo jednom dozom.
  • Svi ostali cijepit će se dvjema dozama s predviđenim razmakom od 6 tjedana.