Novosti - Covid19

Covid19

EasyDNNNews

Prijave za upis 1. godine diplomskih studija (Stranica za prijavu)

21. rujna 2022. | Upisi, Studij

Prijave za upis diplomskih studija primaju se na daljinu od 21. rujna 2022. godine do 25. rujna 2022. putem stranice za prijavu na diplomske sveučilišne i specijalističke diplomske stručne studije:

Rang lista će biti objavljena 26. rujna 2022. godine u 9 sati na web stranici Fakulteta.

Rok za podnošenje prigovora/žalbe na rang listu je 26. rujna 2022. godine do 17,00 sati putem e-maila na adresu diplomski@efst.hr

1. UPIS
  • Prvi korak upisa se obavlja na daljinu putem iste aplikacije na web stranicama Fakulteta. Aplikacija će biti otvorena od  26. rujna 2022. godine od 13,00 sati do zaključno 26. rujna 2022. godine do 20,00 sati. Svi studenti su dužni putem aplikacije izabrati svoje izborne predmete u danom vremenskom okviru.
    • Napomena: Izborni predmet će se izvoditi ukoliko 10 i više studenata izrazi namjeru upisa istog.
  • Drugi korak upisa će biti na Fakultetu,  gdje su studenti dužni doći i potpisati svu upisnu dokumentaciju. Raspored dolaska na Fakultet će biti objavljen sa rang listom studenata koji su ostvarili pravo upisa.

Na upise je potrebno donijeti sljedeće dokumente:

• dvije fotografiju veličine 35 mm x 45 mm,
  • kopije svih dokumenata koje su učitane u aplikaciju prilikom prijave za upis,
  • original prijepis ocjena i potvrdu o duljini studiranja (za studente koji dolaze s drugih visokih učilišta),
  • uplatnicu kojom se potvrđuje uplata troškova upisa redovitih i izvanrednih studenata,
  • za izvanredne studente, uplatnicu kojom se potvrđuje uplata školarine,
  • kemijsku olovku.

Napomena:

Studenti koji ne pristupe upisu u naznačeno vrijeme gube pravo upisa.

1. INFORMACIJE

Za sve dodatne informacije obratite se Studentskoj referadi svakim radnim danom:

• e-mail: info.pult@efst.hr, diplomski@efst.hr,
  • telefoni: (021) 430-609.

Detaljnije u dokumentu u prilogu: