Novosti - Izdvojeno

Izdvojeno

Humanitarna akcija DJECA ZA DJECU

5. prosinca 2017. | Izdvojeno

Grupa studenata 2.godine diplomskog studija“Turizam i hotelijerstvo“ u okviru kolegija "Upravljanje manifestacijama" organizira humanitarnu akciju ˝DJECA ZA DJECU˝. Cilj akcije je prikupljanje sredstva za Kliniku za dječje bolesti KBC-a Split, a odvija se u periodu od 01.12. do 31.12.2017.

Sredstva se prikupljaju:

• putem „kutije za donacije“ postavljene u studentskoj menzi na fakultetu,
  • putem uplata na Žiro račun HR03 2390 0011 5001 26448 otvoren kod Hrvatske poštanske banke te
  • prodajom dječjih čestitki i radova i balona na splitskoj Rivi 16.12.2017 (subota) od 13h. Taj dan će se održati manifestacija sa zabavnim programom na kojem će nastupati razne dječje plesne skupine i zborovi te izvođači Žanamari Perčić, Zorica Andrijašević, Domenica Žuvela, klapa Sv.Florijan, akademski zbor Sveučilišta u Splitu „Silvije Bombardelli“ i drugi. Na posebnom štandu će se po simboličnim cijenama vršiti prodaja prigodnih dječjih radova koje su za akciju izradila djeca iz splitskih vrtića i okolice te balona sa helijem, a na kraju programa slijedi zajedničko puštanje balona u zrak.

Pozivamo Vas svih da svojim prilozima i dolaskom na Rivu 16.12.2017. podržite ovaj hvalevrijedni projekt i plemeniti cilj kako bismo djeci barem malo olakšali i uljepšali bolničke dane.

HVALA SVIMA I VIDIMO SE NA RIVI!

Dokumenti za preuzimanje

• plakat(.png, 366,21 KB) - 25 preuzimanja