Novosti - Izdvojeno

Izdvojeno

Međunarodni kongres na Medicinskom fakultetu “Practical Knowledge for Students”

27. ožujka 2019. | Razno

Želite li poslušati predavanje nobelovca i ostalih vrhunskih svjetskih znanstvenika iz područja medicine? Pozivamo Vas na međunarodni kongres koji će se održati od 4. do 7. travnja na Medicinskom fakultetu u Splitu. Od uglednih svjetskih predavača izdvajamo dobitnika Nobelove nagrade, kao i vrhunske hrvatske znanstvenike: prof.dr.sc. Dragana Primorca, prof.dr.sc. Miroslava Radmana i ostale renomirane stručnjake. Sva predavanja su besplatna te potpuno otvorena za javnost.

Također, pozivamo sve zainteresirane da nam se pridruže na svečanom otvaranju kongresa “Practical Knowledge for Students” i uvodnom predavanju prof.dr.sc. Dragana Primorca koji će se održati 5. travnja u 16:00h u velikom amfiteatru Medicinskog fakulteta u Splitu (Šoltanska 2).

Sve informacije o kongresu, kao i raspored predavanja, možete vidjeti na web stranicif Medicinskof fakulteta u Splitu.

Dokumenti za preuzimanje