Novosti - Izdvojeno

Novi uspjesi Sveučilišta u Splitu na svjetskim rang listama

14. lipnja 2020. | Izdvojeno, Razno
Novi uspjesi Sveučilišta u Splitu na svjetskim rang listama

Čestitke nasem Sveučilistu na izvrsnim rezultatim i priznanjima. Posebno nas veseli i čini ponosnim "potvrda uspješnosti temeljem "World's Universities with Real Impact (WURI) "rangiranja koje mjeri inovativnost sveučilišta u obrazovanju i znanosti. U prestižnom društvu Split se s inovativnom praksom društveno korisnog učenja, a u kategoriji Etičke vrijednosti i društvena odgovornost, rangiran je kao 15. sveučilište na svijetu." Riječ je o obliku nastave u kojem studenti sudjeluju u radu koje se smatra korisnim za društvo a gdje je i EFST posebno aktivan kroz Centar za drustveno korisno ucenje ali i kroz pojedinacne projekte u kojima nasi studenti i profesori pokazuju ne samo svoju inovativnost, znanje i angaziranost vec i veliko srce. Bravo za sve!

Detalje ove uspješne priče pročitajte na stranici Sveučilišta u Splitu

Photo: UNIST