Novosti - Izdvojeno

Budućnost je u vašim rukama - Veliki Amfiteatar - 23.11.2021. u 12 sati

17. studenog 2021. | Izdvojeno, Razno, Događanja
Budućnost je u vašim rukama - Veliki Amfiteatar - 23.11.2021. u 12 sati

Konferencija o budućnosti Europe predstavlja jedinstvenu i pravodobnu priliku da europski građani i građanke rasprave o izazovima i prioritetima Europe. Konferencija je pod nadležnošću triju institucija, koje predstavljaju predsjednik Europskog parlamenta, predsjednik Vijeća i predsjednica Europske komisije, koji djeluju u svojstvu zajedničkog predsjedništva.

Dođite u Veliki amfiteatar Ekonomskog fakulteta u Splitu, utorak, 23. studenoga od 12:00 do 13:30 sati, iznesite vaše mišljenje i podijelite ideje na temu „Jače gospodarstvo i društvena jednakost“!

Događaj u okviru Konferencije o budućnosti Europe će se organizirati na hibridni način – bit ćemo na Fakultetu, a pristup će biti moguć i putem interneta. Prijave za sudjelovanje (bilo na Fakultetu ili virtualno) putem poveznice: https://forms.office.com/r/XCydnErnm6

Struktura događaja:

• Uvodno obraćanje voditelja Predstavništva Europske komisije, g. Ognian Zlatev
  • Video poruka potpredsjednice Europske komisije
  • Rasprava: Može li europsko gospodarstvo biti samoodrživo? Treba li Unija raditi više na osiguravanju društvene jednakosti? Raspravu moderira g. Branko Baričević.
  • Usuglašavanje zajedničke izjave sudionika (pripremaju: Anamaria Mikulić, Denis Marušić, Karmela Japirko)

Kako konferencija funkcionira pogledajte na slici u nastavku: