Novosti - Izdvojeno

Izdvojeno

Izbori za Studentski zbor Ekonomskog fakulteta u Splitu za mandatno razdoblje 2022.-2024.

21. studenog 2022. | Studij, Izdvojeno, Razno, Natječaji

Raspisani su izbori za Studetnski zbor Ekonomskog fakulteta u Splitu, za mandatno razdolje 2022.-2024. (ponovljeni postupak).

Izbori će se održati 19. prosinca 2022. godine (ponedjeljak), na Ekonomskom fakultetu u Splitu.

Kandidacijske liste podnose se Izbornom povjerenstvu najkasnije 10 dana prije održavanja izbora (dostavom na protokol u Dekanat Fakulteta, s naznakom "za Izborno povjerenstvo").

Izborno povjerenstvo za provođenje izbora za Studentski zbor Ekonomskog fakulteta u Splitu, za mandatno razdoblje 2022.-2024., u skladu s člankom 5. stavak 10. Pravilnika za provedbu studentskih izbora za Studentski zbor Ekonomskog fakulteta u Splitu, objavljuje pravovaljanu kandidacijsku listu: Anđela Blažević.

U skladu s člankom 5. stavak 16. Pravilnika za provedbu studentskih izbora za Studentski zbor Ekonomskog fakulteta u Splitu, Izborno povjerenstvo objavljuje službene rezultate izbora.

Zbog kolektivnog godišnjeg odmora, rok za dostavu prigovora je prvi idući radni dan nakon istoga, 09. siječnja 2023. godine.

Dokumenti za preuzimanje