Novosti - Izdvojeno

Izdvojeno

Knjižnica Ekonomskog fakulteta u Splitu pridružuje se Digitalnoj knjižnici Ekonomskog fakulteta u Zagrebu

31. ožujka 2022. | Izdvojeno, Razno

Suradnjom tima Ekonomskog fakulteta u Splitu (izv. prof. dr. sc. Maja Ćukušić, prodekanica, Ivana Gizdić, dipl. prof., voditeljica knjižnice, Željko Katavić, bacc., pomoćni knjižničar EFST i Ante Denić, voditelj IT službe) s timom Ekonomskog fakulteta u Zagrebu (Filip Pšenica, knjižničar, Krešimir Kežman, IT i Zrinka Udiljak Bugarinovski, univ. spec. oec., voditeljica knjižnice), na Ekonomskom fakultetu u Splitu je 21. ožujka 2022. održana prezentacija, te su obavljene instalacija i edukacija Digitalne knjižnice. Time se knjižnica EFST-a pridružila zajednici suradničkih knjižnica koje koriste Digitalnu knjižnicu EFZG-a.

Sadržajno, Digitalna knjižnica je knjižnica online zbirki digitalnih objekata (knjige, članci itd.), stvorena sa svrhom da se studentima i zaposlenicima našeg fakulteta i suradničkih knjižnica pruži pouzdan, dugoročan pristup upravljanim digitalnim resursima uključenih institucija.
Digitalna knjižnica dostupna je na adresi: https://ebook.efzg.hr, a može joj se pristupiti isključivo putem pristupnih podataka.