Novosti - Izdvojeno

Izdvojeno

Poziv na sudjelovanje na Danu stručne prakse - 09. rujna 2022.!

19. srpnja 2022. | Izdvojeno, Razno, Događanja
Poziv na sudjelovanje na Danu stručne prakse - 09. rujna 2022.!

Poštovani studenti,

Kako bismo Vam olakšali odabir poduzeća za stručnu praksu, u petak 09. rujna 2022. će se na EFST-u održati Dan stručne prakse. Tijekom Dana stručne prakse ćete, netom prije otvaranja postupka u kojem odabirete prihvatna poduzeća za praksu, imati priliku u direktnom kontaktu upoznati navedena poduzeća, njihovo poslovanje i radne zadatke predviđene za stručnu praksu te će Vam predstavnici poduzeća nakon razgovora dati i preporuku za odabir prakse. Sukladno važećem Pravilniku o stručnoj praksi, sudjelovanje na Danu stručne prakse se dodatno boduje u selekcijskom postupku za upis stručne prakse.

Svi zainteresirani studenti se za sudjelovanje trebaju prijaviti putem poveznice najkasnije do 02.09.2022., a na sam događaj je potrebno ponijeti životopise kako bi ih mogli predati odabranim prihvatnim organizacijama.

Iskoristite priliku!