Novosti - Izdvojeno

Izdvojeno

Prilika za studente – mogućnost besplatnog sudjelovanja na konferenciji EUROSEA udruženja

24. ožujka 2022. | Razno

12 SEA-EU studenata će dobiti priliku za besplatnim sudjelovanjem na EUROSEA konferenciji u Cadizu, Španjolska (dva studenta po SEA-EU Sveučilištu).

EuroSea okuplja ključne europske aktere promatranja i predviđanja oceana s korisnicima oceanografskih proizvoda i usluga (Horizon 2020 projekt). Iako je konferencija primarno najzanimljivija studentima iz područja mora i oceana, s obzirom na raznolike teme radionica, moguće je da se uključe i studenti iz drugih područja.

Prijave su otvorene do 31. ožujka 2022. godine preko poveznice.

Više informacija možete pronaći na: https://eurosea.eu/

Nakon što istekne rok za prijavu, organizatori će napraviti selekciju i kontaktirati odabrane studente.

Više informacija i prijavni obrazac u prilogu.

Dragi studenti, odvažite se! Navigaj kroz izazove.

Dokumenti za preuzimanje