Novosti - Izdvojeno

Izdvojeno

Produljene prijave na CERGE - EI founadation Distance learning program!

21. siječnja 2022. | Izdvojeno, Razno, Oglasi
Produljene prijave na CERGE - EI founadation Distance learning program!

Prilika koja se ne propušta!
Ekonomski fakultet u Splitu dio je međunarodnog „Distance learning“ projekta kojim se EFST studentima nude specijalizirani, napredni predmeti, s ciljem jačanja znanja te osnaživanja komparativne prednosti na tržištu rada.

Predmeti koji se nude u ljetnom semestru su:

• Behavioral Economics

• Education Economics

• Financial Markets

• Health Economics

• Intro to Data Science

• Labor Economics 2 (Economics of Human Resources)

Uz predavače sa prestižne europske institucije CERGE-EI (Center for Economic Research and Graduate Education - Economics Institute) čija je Zaklada organizator projekta, EFST profesori dati će svoju podršku procesu učenja i kritičkog promišljanja. Sudjelovanje na ponuđenim predmetima besplatno je za studente , a rok za prijavu je, slijedom povećanih upita i interesa, produljen do petka, 04. veljače 2022. u 12 sati.

Svi detalji navedeni su na web stranici Fakulteta -> https://bit.ly/FEBT-CERGE2022

Iskoristite priliku i prijavite se!