Novosti - Izdvojeno

Izdvojeno

Skup - Digitalna transformacija u funkciji održivog turizma

5. listopada 2018. | Izdvojeno, Događanja

Poziv na skup i panel raspravu povodom Svjetskog dana turizma

Povodom proslave Svjetskog dana turizma, Katedra za turizam i gospodarstvo pri Ekonomskom fakultetu u Splitu, organizira stručni skup i panel raspravu pod nazivom: “Digitalna transformacija u funkciji održivog turizma”.

Skup će se održati 10. listopada, 2018. u 10:00 sati u Svečanom amfiteatru Ekonomskog fakulteta u Splitu, a svoja iskustva primjene digitalno-zasnovanih rješenja podijeliti će dionici iz industrije turizma i putovanja.

Skup će završiti panel raspravom na temu prilika i izazova koje digitalna transformacija donosi turizmu.

Pridružite nam se u glasnom razmišljanju na ovu važnu temu i obilježimo zajedno Svjetski dan turizma!

Poveznica na obrazac za prijavu: PRIJAVA

Za više detalja vezano za Svjetski dan turizma (UNWTO) kliknite na poveznicu.

Za više detalja vezano za Katedru za turizam i gospodarstvo kliknite na poveznicu.

Katedra za Turizam i gospodarstvo - Ekonomski fakultet Split

Dokumenti za preuzimanje