Novosti - Javna nabava

Poziv studentima na predstavljanje Tommy – Studentskog natjecanja 2022

1. ožujka 2022. | Izdvojeno, Razno, Događanja
Poziv studentima na predstavljanje Tommy – Studentskog natjecanja 2022

ZNANJE PRIMIJENI, POSLOVNI IZAZOV PRAVIM RJEŠENJEM - ZAMIJENI!

Želiš potvrdu da si spreman/a za izazove koji te čekaju nakon diplome? Uz to si ambiciozna osoba i timski igrač u potrazi za prilikom da iskažeš svoju kreativnost?

Odlično, jer baš takve studente trebamo za Tommy – Studentsko natjecanje 2022.!

Tommy d.o.o. i  Ekonomski fakultet u Splitu organiziraju studentsko natjecanje edukativno - natjecateljskog karaktera namijenjeno svim studentima diplomskih studija (sveučilišni i stručni) kao i studentima zadnje godine preddiplomskih studija (sveučilišni i stručni).

Vrata poslovnih prilika otvaramo ti u petak, 4. ožujka 2022. u 10:00 h u Svečanom amfiteatru Ekonomskog fakulteta u Splitu.

Prisustvovanje prezentaciji moguće je i putem Zooma. Detalji ulaska u Zoom dvoranu:

Dođi na prezentaciju Tommy - studentsko natjecanje 2022. i saznaj sve detalje.

Vidimo se!