Novosti - Natječaji

Natječaji

Naša studentica Julija Božan, dobitnica je prve nagrade Hanfe u okviru Godišnje nagrade studentima za najbolje znanstvene i stručne radove za 2021. godinu!

21. siječnja 2022. | Izdvojeno, Razno, Događanja

Danas, 21. siječnja 2022. godine,  na prigodnoj svečanosti u Zagrebu su dodijeljene nagrade studentima čiji su stručni i znanstveni radovi proglašeni najuspješnijima temeljem natječaja koji je Hanfa objavila u listopadu 2020. godine.

Upravno vijeće Hanfe je temeljem jednoglasnog prijedloga Povjerenstva donijelo odluku o dodjeli nagrada u okviru Godišnje nagrade Hanfe studentima za najbolje znanstvene i stručne radove za 2021. godinu.

S ponosom objavljujemo da je prvu nagradu (15.000 kuna) osvojila naša studentica Julija Božan za rad na temu: „Utjecaj kriptovaluta na tradicionalna financijska tržišta kapitala“, a koji je pripremila pod mentorstvom izv. prof. dr.sc. Josipa Viskovića.

Ovim putem čestitamo našoj studentici te joj želimo puno uspjeha u budućnosti!