Drage studentice, dragi studenti,
Do 03. travnja 2023. imate priliku prijaviti se na studentsko natjecanje u organizaciji Viatora i EFST-a namijenjeno studentima završne godine prijediplomskog i diplomskog studija (sveučilišnog i stručnog) EFST-a.
Glavni zadatak natjecanja je iz područja digitalnog marketinga, odrađuje se u timovima od 3-4 studenta, a pokrit će dvije teme - tema 1: Digitalizacija iskustva potrošača s brendom (Last minute rent a car i Viator Drive) te tema 2: Aktivacija društvenih mreža (Last minute rent a car, Viator Drive, V.B.Auto).
Ovim putem vas pozivamo da se prijavite na natjecanje, formirate svoje timove i samim time ostvarite mogućnost osvajanja vrijednih nagrada!
Detaljnije o natjecanju u prilogu! Za sve dodatne infomacije slobodno se obratite na: marketing@viator-auto.hr
Link za prijavu!
Iskoristite priliku!