Novosti - Oglasi

Interaktivne igre u sklopu Poduzetničke radionice II

12. travnja 2019. | Izdvojeno, Razno
Interaktivne igre u sklopu Poduzetničke radionice II

U utorak, 10. travnja 2019. godine, studenti 2. godine stručnog studija Ekonomskog fakulteta u Splitu na nastavi su, u sklopu Poduzetničke radionice II, umjesto radionici podvrgnuti „igraonici“J.

Zajedno s članovima udruge izviđača „Posejdon“, odigrali su vrlo zabavnu, ali i vrlo ozbiljnu, igru u kojoj su testirali vlastite vještine tolerancije, uvažavanje drugog mišljena, nekonfliktnog rješavanja problema, kreativnog i kritičkog razmišljanja…

Nakon gotovo 2 sata u izolaciji, bez mobilnih uređaja i mogućnosti izlaska iz okruženja komentirali su: „Ponovo bi sve ponovili jer uopće nismo imali osjećaj da smo na nastavi (u pozitivnom smislu)“, „Igra je odlična, potiče svijest o stvarnim događajima, potiče na suradnju i otvara vidike; svaka čast!“ i „Želimo prisustvovati ovakvim projektima. Igrali bi ovo danima“.

Zahvaljujemo Udruzi „Posejdon“ na dijeljenju ovog korisnog alata koji su osmislili zajedno s partnerima u sklopu Erasmus+ projekta. Veselimo se nastavku suradnje.