Novosti - Oglasi

Oglasi

Natječaj za Erasmus+ studijski boravak u a.g. 2019/2020. na Ekonomski fakultet u Sarajevu - produžen rok za prijavu

15. svibnja 2019. | Oglasi

Sveučilište u Splitu raspisalo je Natječaj za dodjelu financijske potpore studentima za odlazak na ERASMUS+ studijski boravak u a.g. 2019/2020. na Ekonomski fakultet u Sarajevu.

Novi rok za prijavu je 01. listopad 2019.g..

Student koji se želi prijaviti na Natječaj treba:

- pažljivo pročitati Tekst natječaja i vezane dokumente ,

- pažljivo proučiti sadržaj mrežnih stranica Fakulteta "Mobilnost studenata"

- pažljivo pročitati pripadajuće članke (od 143. do 159.) Pravilnika o studijima i sustavu studiranja na EFST-u

- proučiti sadržaj mrežne stranice visokoobrazovne institucije na koje se želi ostvariti studijski boravak, preliminarno odabrati kolegije do minimalno ukupno 20 ECTS bodova odgovarajuće razine studija (prediplomske ili diplomske) te ih naznačiti u prijavnom obrascu Natječaja,

- period boravka u prijavnom obrascu naznačiti prema podatku naznačenom u akademskom kalendaru institucije domaćin za a.g. 2019/2020.,

- na standardiziranom obrascu Fakulteta zatražiti odobrenje prijave za studentsku mobilnost i osobno ga dostaviti ERASMUS+ koordinatorici Fakulteta, Danijeli Coppola, zajedno s kompletiranom natječajnom dokumentacijom.

Nepotpuna i netočno popunjena natječajna dokumentacija bit će odbijena.

Za dodatne informacije i eventualne nejasnoće, nakon pažljivo proučenog naznačenog sadržaja, studenti se mogu obratiti ERASMUS+ koordinatorici Fakulteta, Danijeli Coppola, Aneks zgrade Fakulteta, kabinet br. 237 ili na email: dcoppola(na)efst.hr .