Novosti - Oglasi

Oglasi

Poziv za dodjelu naknade dijela putnih troškova studentima za ERASMUS+ studijski boravak u a.g. 2019/2020.

23. rujna 2019. | Oglasi

Grad Split objavio je Poziv za dodjelu naknade dijela putnih troškova studentima odabranima za ERASMUS+ mobilnost u svrhu studija u akademskoj godini 2019/2020..

Poziv je dostupan na poveznici.

Potvrda o pohađanju/sporazumu/mobilnosti Erasmus+ izdaju kolegice Maja Sumina (EU-partnerske institucije) i Ana Marinović (ne-EU partnerske institucije) u ERASMUS+ Uredu Sveučilišta u Splitu. Grad prihvaća scan verziju potvrde. E-mailovi kolegica su: ime.prezime@unist.hr .

Ukupna financijska sredstva iz proračuna Grada Splita su ograničena te će se naknade dodjeljivati po principu reda prvenstva do isteka sredstava. Dakle, prednost uz ispunjenje uvjeta imaju studenti koji se ranije prijave na Poziv.

Za pitanja i nejasnoće, kontakt osoba je g. Tomislav Jurišić: Tomislav.Jurisic(et)split.hr