Novosti - Oglasi

Oglasi

Objavljen je natječaj za upis na poslijediplomski specijalistički studij "Menadžment zdravstvenih organizacija"!

8. rujna 2022. | Upisi, Izdvojeno, Razno, Oglasi, Natječaji

Uvjeti upisa:

• Završen sveučilišni diplomski studij čijim završetkom se stječe najmanje 300 ECTS bodova, odnosno sveučilišni dodiplomski studij, u polju ekonomije
  • Završen sveučilišni diplomski studij čijim završetkom se stječe najmanje 300 ECTS, odnosno sveučilišni dodiplomski studij, izvan polja ekonomije uz obvezu upisa programa pripreme kroz razlikovne predmete

Trajanje studija: 2 semestra / 60 ECTS

Studij se izvodi na hrvatskom jeziku.

Akademski naziv koji se stječe završetkom studija: Sveučilišni/a specijalist/ica menadžmenta zdravstvenih organizacija (univ. spec. oec.)

Natječaj je otvoren do 10. listopada 2022.

Sve informacije o upisu se nalaze na linku!