Novosti - Oglasi

Oglasi

Studentsko vrednovanje rada stručnih i administrativnih službi te drugih vidova studentskog života

12. svibnja 2021. | Studij, Oglasi

Poštovane kolegice i kolege,

Molimo Vas, odvojite nekoliko minuta vašeg vremena i pristupite ispunjavanju ankete koja ima za cilj utvrditi Vaše zadovoljstvo radom stručnih i administrativnih službi te zadovoljstvo različitim vidovima studentskog života ( infrastruktura, knjižnica i prostor za učenje, studentska referada, uprava i studentski zbor Ekonomskog fakulteta, kao i Sveučilišna knjižnica, studentski smještaj, studentska prehrana, kulturno-umjetnički sadržaji, sport i rekreacija, zdravstvena zaštita, međunarodna suradnja i ured za osobe sa posebnim potrebama ) kako bi se ukazalo na potrebe i mogućnosti poboljšanja kvalitete rada stručnih i administrativnih službi te organizacije i realizacije ostalih vidova studentskog života.

Anketa je anonimna i dobrovoljna!

Jelica Fabris, menadžerica kvalitete

Dokumenti za preuzimanje