Novosti - Razno

Razno

3. listopada 2019. | Razno

Tražite studentski posao?

Imate iskustvo rada s klijentima i volite rješavati tehničke probleme?

Odlično, nastavite čitati jer…

Erste&Steiermärkische Bank traži studente za rad u digitalnom kutku (m/ž) u Filijali Solin.

Erste banka sustavno razvija digitalno bankarstvo prema potrebama svojih klijenata. Kroz razne projekte i kontinuiranim radom na tehnološkoj inovativnosti želimo unaprijediti komunikaciju s klijentima te pružiti uslugu skrojenu po mjeri.

Ovim putem želimo predstaviti projekt Digitalni kutak - mjesto u poslovnici gdje klijent može saznati kako aktivirati i koristiti usluge digitalnog bankarstva. Pri tome je zadatak studenta demonstracija i aktivacija usluga klijentu kojem je pomoć potrebna.

Ako smatrate da je ovo prilika za razvoj novih vještina te želite steći znanje o proizvodima digitalnog bankarstva, prijavite se na natječaj putem linka https://www.erstebank.hr/hr/karijere/otvoreni-natjecaji#/natjecaji/erste-banka/17545 i postanite dio Erste tima.