Novosti - Razno

Dan stručne prakse – Obavijest o terminu održavanja

6. rujna 2022. | Izdvojeno, Razno, Događanja
Dan stručne prakse – Obavijest o terminu održavanja

Dan stručne prakse održat će se u petak, 9. rujna od 12,00 do 15,00 sati ispred Velikog amfiteatra (VA). Studenti koji su prijavili svoj dolazak, moći će tijekom Dana stručne prakse u direktnom kontaktu upoznati prihvatne organizacije, njihovo poslovanje i radne zadatke te će im predstavnici prihvatnih organizacija dati i preporuku za odabir praksi. Također, poželjno je da studenti ponesu svoje životopise kako bi se što bolje mogli predstaviti prihvatnim organizacijama.

Sukladno važećem Pravilniku o stručnoj praksi, sudjelovanje na Danu stručne prakse se dodatno boduje u selekcijskom postupku za upis stručne prakse te zbog toga molimo sve studente da se prilikom dolaska zapišu na listi ispred recepcije Fakulteta (uz predočenje osobne iskaznice) kako bismo mogli imati evidenciju o prisustvovanju.