Novosti - Razno

Razno

Gost predavač: Stipe Režić (Mushroom Cups), Ecommerce optimization and marketing

24. ožujka 2021. | Studij, Izdvojeno, Razno, Događanja

U srijedu, 31. ožujka 2021. godine s početkom u 13:30 h, u sklopu predavanja na predmetima Poduzetničko planiranje i Entrepreneurial Planning, kao gost iz prakse, predavanje će održati Stipe Režić,  osnivač tvrtke „Mushroom Cups“.

Naziv predavanja: Ecommerce optimization and marketing

Bivši profesionalni košarkaš sa partnerima je osmislio svoj brend organske instant kave - Mushroom Cups - u kojem su  izmiješali naizgled dva nespojiva sastojka - gljive i kavu. Stipe je počeo razvijati “kavu s gljivama” potaknut posve privatnim problemom. Proces razvijanja plana od ideje do finalnog proizvoda trajao je dvije godine. Sredstvima iz EU fondova pokrenuli su proizvodnju, a razvojni projekt upravo dovršavaju sredstvima iz Kickstarter kampanje. Kickstarter kampanja je provedena u drugom mjesecu i već su u prvom tjednu prikupili  preko 70% planiranih sredstava. Mushroom Cups organska kava se proizvodi u Solinu te šalje po cijelom svijetu. Osim domaćih, njihovu kavu najviše kupuju potrošači iz Zapadne Europe i Amerike. Zanimljivo, zar ne? Kao i uvijek, studenti će imati priliku postavljati pitanja I razgovarati s predavačem te saznati sve što ih zanima “iz prve ruke” te kroz praktičan primjer naučiti kako organizirati funkciju marketinga i optimizirati eCommerce. Predavanje je otvoreno i za javnost. Iskoristite prilike koje Vam se nude!

• Zoom dvorana: Z11
  • Meeting ID: 874 033 6135