Novosti - Razno

Razno

17. ožujka 2021. | Izdvojeno, Razno

S ponosom objavljujemo da je naša izv. prof. dr. sc. Daniela Garbin Praničević dobitnica Nagrade za znanost Sveučilišta u Splitu za 2020. godinu u području društvenih znanosti. Nagrade su dodijeljene najproduktivnijim znanstvenicima čiji je rad značajno pridonio prepoznatljivosti Sveučilišta u Splitu u znanstvenoj izvrsnosti, a osnovni kriterij za dodjelu bio je znanstvena produktivnost autora iskazana u Web of Science Core Collection i Scopus bazama.
Svečana dodjela Nagrade za znanost Sveučilišta u Splitu za 2020. godinu održana je u utorak 16. ožujka, ispred Prirodoslovno-matematičkog fakulteta. Svečanosti su nazočili rektor Sveučilišta u Splitu prof. dr. sc. Dragan Ljutić s prorektorima, prof. dr. sc. Leandrom Vranješ Markić, prof. dr. sc. Tomislavom Kilićem i prof. dr. sc. Goranom Kardumom, Luka Brčić, zamjenik župana Splitsko-dalmatinske županije, gradonačelnik grada Splita Andro Krstulović Opara, članovi akademske zajednice te ostali uvaženi gosti.
Od srca čestitamo dragoj kolegici, a detalje o jučerašnjoj svečanoj dodjeli pročitajte na LINKU

Photo: Sveučilište u Splitu