Novosti - Razno

Razno

Michael Freer - Razvoj poslovnog modela Canvas za socijalno poduzetništvo

19. siječnja 2022. | Izdvojeno, Događanja

Poduzetnički centar Split i Studentski poduzetnički inkubator Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Splitu provode projekt usmjeren na osposobljavanje i educiranje mladih za aktivno građanstvo i socijalno poduzetništvo. U veljači se održavaju edukacije na temu socijalnog poduzetništva.

Prva edukacija koja nas očekuje je “Razvoj poslovnog modela Canvas za socijalno poduzetništvo”, a koju će održati Michael Freer iz tvrtke Ensoco u utorak 1.2.2022. s početkom u 17:00h.

Na ovu edukaciju, a i sve ostale iz ciklusa edukacija o socijalnom poduzetništvu možete se prijaviti OVDJE.

Edukacija se održava online, preko Zoom platforme, a svi prijavljeni dobiti će poveznicu za edukaciju dan prije održavanja.

Svi polaznici koji prođu sve radionice iz ovog ciklusa dobiti će Europass potvrdu za sudjelovanje.

Projekt je sufinanciran sredstvima Europskih snaga solidarnosti Europske unije i Središnjeg državnog ureda za demografiju i mlade.