Novosti - Razno

Razno

Objavljena Odluka o dobitnicima Rektorove nagrade u akademskoj godini 2022./2023.!

7. lipnja 2023. | Izdvojeno, Razno, Događanja
Objavljena Odluka o dobitnicima Rektorove nagrade  u akademskoj godini 2022./2023.!

Temeljem odredbi Pravilnika o Rektorovoj nagradi, Odluke o raspisivanju Natječaja te prijedloga Povjerenstva za dodjelu Rektorove nagrade, rektor Sveučilišta u Splitu prof. dr. sc. Dragan Ljutić donio je Odluku o dobitnicima Rektorove nagrade  u akademskoj godini 2022./2023., a za postignuća u akademskoj godini 2021./2022.

Odluka se nalazi u prilogu obavijesti.

Mole se dobitnici Rektorovih nagrada da dostave IBAN svog žiro računa Silviji Rančić u Službu za nastavu, Ruđera Boškovića 31, 5. kat. najkasnije do petka 9. lipnja 2023.

Također, molimo potvrdu dolaska kolegici Silviji Rančić na mail: silvija.rancic@unist.hr do ponedjeljka, 12. lipnja.

Svečana dodjela Rektorovih nagrada će se održati u srijedu, 14. lipnja u 11 sati u velikom amfiteatru Medicinskog fakulteta, Šoltanska 2.

Čestitamo svim dobitnicima, kao i svim studentima koji su se prijavili na natječaj!

Dokumenti za preuzimanje