Novosti - Razno

Razno

Potpisana suradnja između EFST-a i poduzeća Poslovna inteligencija d.o.o. na projektu „BIRD incubator“!

2. studenog 2021. | Izdvojeno, Razno

Ponosno objavljujemo da Ekonomski fakultet u Splitu ima novog partnera iz IT sektora!
Riječ je o „BIRD incubatorupoduzeća Poslovna Inteligencija d.o.o., startup inkubatoru za softverske timove i projekte vezane za analitiku podataka i metode umjetne inteligencije i strojnog učenja. Timovi u Inkubatoru mogu biti uključeni u programe na dva načina:

• kroz vlastite projektne ideje koje su u fazi inkubacije (od ideje do funkcionalnog proizvoda)
  • kroz rad na zadacima koje će za timove definirati industrijski partneri.

Zajedničkom suradnjom omogućiti ćemo studentima daljnje educiranje i istraživanje IT sustava, ali i dodatno unaprijediti hrvatsku IT i startup scenu.

Naš tim u Studentskom poduzetničkom inkubatoru Vam stoji na raspolaganju za sva pitanja na e-mail adresi: spi@efst.hr